18+Licentie: Tobique Gaming Commission (0000064)Speel verantwoord

Bijgewerkt

Bonussen bij Luckyboom

Bonussen bij Luckyboom

Alles over de Luckyboom-bonussen: welkomstpakket 100% tot €1.250 + 200 free spins, reloads, cashback en VIP-beloningen met echte voorwaarden.

Bonus claimen ▸

Bonussen bij Luckyboom in het kort

Het welkomstpakket van Luckyboom start met 100% tot €1.250 + 200 free spins op je eerste storting, met een inzetvereiste van x40 en een geldigheid van 7 dagen. Daarna lopen nog drie stortingsbonussen door, naast weekendreloads, cashback en freebets. De minimale storting is €20 en de maximale inzet met actief bonusgeld is €5.

Elke bonus heeft eigen regels rond inzetvereiste, gewicht per spelcategorie en vervaltermijn. Hieronder zetten we alle actieve Luckyboom-promoties met echte waarde in één tabel, zodat je precies ziet wat je claimt voordat je stort. Spelen kan uitsluitend vanaf 18 jaar.

VIP-niveaus en level up rewards bij Luckyboom

Actief spelen bouwt je op door de Luckyboom VIP-niveaus. De trappen lopen van Spark naar Supernova, met oplopende cashback en rakeback:

  • Spark: 1% cashback, 1% rakeback, Level-Up Rewards
  • Glow: 2-3% cashback, 2% rakeback, 24/7 VIP-support
  • Blast: 4-6% cashback, 3% rakeback, Level-Up Reward €500 (Blast 1)
  • Boom: 7-9% cashback, 4% rakeback, VIP-accountmanager, Level-Up Reward €3.500 (Boom 1)
  • Supernova: 10-15% cashback, 5-7% rakeback, Level-Up Reward €10.000 (SN1) tot €16.000 (SN10)

De Level Up Rewards hebben een inzetvereiste van x10. Hoe hoger je klimt, hoe ruimer de free-spinbeloningen: van 10-30 FS bij Spark tot 50-200 FS bij Glow. Vanaf Boom krijg je een persoonlijke accountmanager.

Het welkomstpakket van Luckyboom uitgelegd

Het welkomstpakket spreidt zich over vier stortingen en elke stap heeft z'n eigen matchpercentage en free spins. Samengevat:

De vier stortingen op een rij

  • 1e storting: 100% tot €1.250 + 200 FS, inzet x40, 7 dagen geldig
  • 2e storting: 75% tot €750 + 150 FS, inzet x40
  • 3e storting: 50% tot €1.000 + 100 FS, inzet x40
  • 4e storting: 150% tot €1.000 + 200 FS, inzet x40

Minimale storting en maximale inzet

De minimale storting per stap is €20 en de maximale inzet zolang het bonussaldo loopt bedraagt €5 per draai of weddenschap. Overschrijd je die limiet, dan kan Luckyboom de bonus en de winst daaruit annuleren. Houd dus bewust het inzetbedrag in de gaten.

Spelgewicht per categorie

Let op het spelgewicht: bij Luckyboom telt de categorie Bonus Friendly voor 100% mee aan de inzetvereiste, terwijl inzetten in de live-bonuscategorie voor 10% meetellen. Spelen in de verkeerde categorie vertraagt het vrijspelen aanzienlijk.

Een bonus activeren in stappen

Een bonus claimen verloopt bij Luckyboom via je account en de kassa. Volg deze volgorde:

  1. Log in op je Luckyboom-account of maak er een aan (18+).
  2. Ga naar de kassa en kies een stortingsmethode; de minimale storting is €20 — details staan op Luckyboom betalingen.
  3. Selecteer de gewenste bonus of vul een eventuele actiecode in voordat je bevestigt.
  4. Rond de storting af; bonus en free spins verschijnen daarna in je saldo.
  5. Speel binnen de termijn (vaak 7 dagen) en respecteer de maximale inzet van €5.

Opnemen kan pas nadat de inzetvereiste volledig is afgerond en je identiteit is geverifieerd. De uitbetalingsduur bedraagt doorgaans 48 uur voor goedkeuring — meer daarover bij Luckyboom uitbetaling.

Zo werkt de inzetvereiste x40 in de praktijk

Een inzetvereiste van x40 betekent dat je het bonusbedrag veertig keer moet inzetten voordat je kunt opnemen. Ontvang je €100 bonus, dan loopt dat op tot €4.000 aan totale inzet binnen de termijn van 7 dagen. Free spins vallen onder dezelfde voorwaarde zodra de winst eruit is vrijgemaakt.

Welke spellen het zwaarst meetellen

Niet elk spel telt even zwaar mee. Slots in de Bonus Friendly-categorie tellen voor 100%, live casino doorgaans voor 10%. Daardoor haal je de vereiste het snelst met slots die passen bij je stijl. Kies bewust op Luckyboom slots met een RTP en volatiliteit die bij je budget passen.

Alternatieven zonder stortingseis

Wil je liever draaien zonder stortingseis, kijk dan apart naar Luckyboom free spins en de opties voor een Luckyboom no deposit bonus. Lees altijd de termijn: verloopt een bonus na 7 dagen, dan vervalt het resterende bonussaldo automatisch.

Reloads, cashback en freebets bij Luckyboom

Na het welkomstpakket draaien doorlopende acties per weekdag. De Weekend Chill geeft 50% tot €200 (x40, 2 dagen), de Midweek Boost op woensdag 100 free spins (x35), en de Monday Reload 20% + 20 FS tot €100. Live-liefhebbers krijgen de Weekend Live Bonus van 25% tot €500 met een lage inzet van x15.

Verliesdekking loopt via cashback tot 15% per dag en rakeback tot 7% — beide zonder inzetvereiste, wat ongebruikelijk vrijblijvend is. De maandagse Live Casino Cashback geeft VIP-spelers 20% tot €100 terug, 3 dagen geldig.

Voor de sportkant biedt Luckyboom freebets: een Welcome Freebet tot €150 + 25 FS (x35), plus midweek- en weekendfreebets tot respectievelijk €100 en €200. De Comboboost geeft tot 100% extra winst per combiweddenschap.

Luckyboom
Luckyboom

Overzicht van alle promoties

De onderstaande tabel bevat de bonussen met hun kernvoorwaarden. Lege cellen betekenen dat Luckyboom voor die actie geen vaste waarde of inzetvereiste vermeldt.

AanbiedingWaardeInzetvereisteMin. storting
Eerste storting100% tot €1.250 + 200 FSx40€20
Tweede storting75% tot €750 + 150 FSx40€20
Derde storting50% tot €1.000 + 100 FSx40€20
Vierde storting150% tot €1.000 + 200 FSx40€20
High Roller Bonus100% tot €3.000 + 150 FSx40
Live stortingsbonus100% tot €1.000x15
Weekend Chill50% tot €200x40
Friday Reload30% tot €200x40
Monday Reload20% + 20 FS tot €100x40
Midweek Boost (woensdag)100 Free Spinsx35
Midweek Highroller150 Free Spinsx40
Weekend Live Bonus25% tot €500x15
Maandag Live Cashback20% VIP tot €100
Dagelijkse cashbacktot 15%geen
Rakebacktot 7%geen
Freechips (no deposit)tot €5.00050x
Welcome Freebettot €150 + 25 FSx35
1e Sportbonus100% tot €300x10€20
3e Sportbonus50% tot €600x10
Comboboosttot 100% winst per weddenschap

Verantwoord spelen met de Luckyboom-bonussen

Bonussen maken het spel leuker, maar een inzetvereiste is geen garantie op winst. Zie het matchbedrag als extra speeltijd, niet als geld dat al van jou is. Stel vooraf een stort- en inzetlimiet in en claim alleen een bonus die bij je budget past.

Luckyboom bezit een licentie van de Tobique Gaming Commission en niet van de Kansspelautoriteit; het Nederlandse Cruks-register geldt hier dus niet. Heb je het gevoel dat spelen geen ontspanning meer is? Neem contact op met Loket Kansspel via 0800 - 24 000 22 of kijk op loketkansspel.nl. Spelen kan alleen vanaf 18 jaar.

FAQ

Hoe groot is het welkomstpakket van Luckyboom?

De eerste storting levert 100% tot €1.250 + 200 free spins op. Daarna volgen een tweede bonus van 75% tot €750 + 150 FS, een derde van 50% tot €1.000 + 100 FS en een vierde van 150% tot €1.000 + 200 FS. Alle vier hebben een inzetvereiste van x40 en een termijn van 7 dagen.

Welke inzetvereiste gelden er voor de Luckyboom-bonussen?

De meeste stortingsbonussen bij Luckyboom hebben een inzetvereiste van x40. Live-bonussen lopen lager op x15, sportbonussen op x10 en de Freechips no deposit op 50 keer het bonusbedrag. Cashback en rakeback kennen géén inzetvereiste.

Wat is de maximale inzet tijdens een Luckyboom-bonus?

Zolang bonusgeld actief is, geldt een maximale inzet van €5 per draai of weddenschap. Zet je meer in, dan kan Luckyboom de bonus en de daaruit voortkomende winst annuleren.

Krijg ik bij Luckyboom cashback en rakeback?

Ja. Luckyboom biedt dagelijkse cashback tot 15% en rakeback tot 7%, beide zonder inzetvereiste. De exacte percentages hangen af van je VIP-niveau, van Spark tot Supernova.

Hoe activeer ik een reloadbonus bij Luckyboom?

Reloads zoals Weekend Chill (50% tot €200) of Midweek Boost (100 free spins) activeer je in de kassa bij je volgende storting vanaf €20. Selecteer de actie vóór je bevestigt en speel de bonus binnen de vermelde termijn vrij.
Bezoeken ▸